Haberler & Güncellemeler

16 Mart 2021 Swatchbook Basın Duyurusu

Masterkey ve Swatchbook şirketleri yeni bir hizmet alanında ortaklık kurduklarını duyurdular.

Masterkey’in, dijital kumaş ve materyal sanallaştırması için profesyonel hizmetleri sunan yepyeni “Sanal Kumaş Laboratuvarı”nı hayata geçirdi.
16 Mart 2021, Bugün itibari ile Swatchbook Inc., tekstil, konfeksiyon ve moda sektöründe yazılım çözümleri ve dijital dönüşüm hizmetleri sunan Türkiyenin lider teknoloji şirketi Masterkey ile resmi ortaklık kurduğunu duyurdu.
Swatchbook ve Masterkey arasındaki işbirliği, Masterkey’in Swatchbook distributörü olmasıyla 2020 yılının Ekim ayında başlamıştı.
Masterkey şirketinin, kumaş ve malzeme dijitalleştirmeye odaklanan yepyeni departmanı “Sanal Kumaş Laboratuvarı” nın piyasaya sürülmesiyle, Masterkey artık Swatchbook ekosisteminde resmi bir ortak haline geldi.
Masterkey Virtual Fabric Lab, şirketin dijital alanda yeteneklerini dünya çapındaki markalara ve tedarikçilere mümkün olan en verimli şekilde hizmete dönüştürecek ve Swatchbook için resmi bir sanal kumaş servis merkezi olarak hizmet verecek.
Masterkey Genel Müdürü Kerem Kadiroğlu yeni hizmetleri hakkında; “Sanal Kumaş Laboratuvarı, dijital tekliflerimizin doğal bir uzantısıdır. Swatchbook tam da birbirleriyle buluşması gereken markalar ve tedarikçiler için gerekli olan platform.”dedi. “Artık müşterilerimizin dijital dönüşümlerini tamamlamalarına yardımcı olmamızı sağlayan bütün hizmetleri uçtan uca kendilerine sunuyoruz. Bu yolculuğun bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.”
Pandemi, klasik tedarik zincirleri ile iş yapan birçok şirketi, yeni düzende nasıl iş yapacaklarını hakkında düşünmeye zorladı. Masterkey, moda ve tekstil sektöründe markalara yıllardır dijital çözümler sunarken, ürün portföylerine Swatchbook ile dijital kumaş ihtiyaçlarına çözüm sunan Sanal Kumaş Laboratuvarı’nı da eklemesi sayesinde; hizmet verdiği markaların ve tedarikçilerin bulundukları yerden bağımsız olarak, tam anlamıyla dijitalleştirmelerine yardımcı olmalarını sağlıyor.
Kumaş yüzeyi tarama için VIZOO GmbH’nin en son donanım ve yazılım araçları ve kumaşın elastik, stretch, bend gibi bütün fiziksel özelliklerini yakalamak için CLO3d’nin Kumaş Kiti’ni kullanan Masterkey Virtual Fabric Lab, kumaş sanallaştırma hizmeti vermeye bugünden itibaren hazır.
Swatchbook’un kurucusu ve CEO’su Yazan Malkosh, “Masterkey bizim için mükemmel bir ortak” dedi. “Dijital moda konusundaki uzmanlıkları, müşteri tabanları, endüstri bağlantıları ve lokasyonları bir arada düşününce, küreselde varlığını sürekli genişleten Swatchbook için Masterkey hayati bir merkez haline getiriyor. Partner olarak Masterkey ile Türkiye ve çevre bölgelerdeki moda ve tekstil sektörüne etkin bir şekilde hizmet edebiliriz. Bu, Swatchbook’un yolculuğu ve büyümesi için başka bir büyük adım ve elbette bir bütün olarak moda endüstrisi için başka bir kazanç. “
    Daha fazla bilgi edin
Masterkey ve Sanal Kumaş Laboratuvarı Virtual Fabric Lab hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen https://www.masterkey.com.tr adresini ziyaret edin. Swatchbook’un hizmet ve teklifleri için lütfen www.swatchbook.us adresini ziyaret edin.
Swatchbook, Inc. hakkında
Swatchbook, sizi gülümseten uygulamalar geliştiren bir tasarım ve yazılım şirketidir. 2017’de kurulan şirket, bir organizasyon içindeki tasarımcıların ürün geliştirme sürecine entegre olmalarına yardımcı olacak; cloud, masaüstü ve mobil yazılım uygulamalarının geliştirilmesine odaklanıyor. Swatchbook, güneşli Irvine bölgesinde, CA’da bulunmaktadır. Kurucuları, iyi tasarım ve iş akışı üzerine derin bir tutkuyu paylaşmalarının yanı sıra, dijital ürün geliştirme sürecindeki zorluklar ve birçok sektördeki şirketlerin gelecekteki ihtiyaçları hakkında derinlikli bir anlayışa sahiptir.
Masterkey hakkında
Kurulduğumuz ilk günden beri yeniliğin ve gelişmenin gücüne inandık. Genç, dinamik ve profesyonel ekibimizle uçtan uca, katma değerli ve sürdürülebilir teknolojiler ve Dijital Dönüşüm hizmetleri sunuyoruz.
Dijital dönüşüm sürecinde her sektörün farklı zorluklarla karşılaştığını biliyoruz ve istediğiniz yere ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla sizin için en iyi özelleştirilmiş çözümleri sunuyoruz.
Entegre, güvenilir, çevre dostu ve sürdürülebilir teknolojik çözümlerle müşterilerimize yüksek değer sağlamaya odaklanıyoruz. Başarımızı müşterilerimizin başarısı ile ölçüyoruz.
Masterkey, CLO, Marvelous Designer, Romanscad, Poly9, Swatchbook ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü ve ana bayisi, Vizoo ve KeyShot’ın Türkiye’deki distribütörü ve bayisidir.
Swatchbook İletişim için;
Thomas Teger Swatchbook. inc [email protected] s: +1 (949) 491 1301
Masterkey iletişim için;
İlknur Yılmaz
Masterkey [email protected]
p: + 90216228 43 32