Romanscad

Dijital Ayakkabı Tasarımı

Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

RCS | RomansCAD System Nedir?

Romanscad, ayakkabı endüstrisi için en son ve güçlü simülasyon teknolojileriyle sanal, gerçeğe yakın ayakkabı görselleştirmesi oluşturan Dijital Ayakkabı Tasarım yazılımı programıdır.

RomansCAD System Dijital Ayakkabı Tasarımı

Numune maliyetlerinizi % 70 oranında düşürün.

Kalıba dayalı bir dijital model oluşturmak, stil çizgilerini (Sketch) çizmeyi, sanal modelinizi (parçalar, aksesuarlar, süsleme, taban) oluşturmayı, istenen malzemeleri ve renkleri uygulamayı ve 3B baskı dosyalarını oluşturmayı içerir.

Tasarımlarınızı hayata geçirmek için fiziksel numune üretmenize gerek yok!

Sketch ve kalıp tasarımları tamamlanmış olan ayakkabı koleksiyonlarınız hiç üretilmeden sanallaştırabiliriz. Koleksiyonlarınızı gerçekçi deri, kumaş,trims ve aksesuarlarla istediğiniz kadar renk ve varyantta tasarlatıp müşterilerinize sunabilirsiniz. 3D Dijital ayakkabılarınızı sanal online alışveriş platformlarına entegre ederek fiziksel üretimden önce satışa sunabilirsiniz.

Tasarımlarınızı hayata geçirmek için fiziksel numune üretmenize gerek yok!Sketch ve kalıp tasarımları tamamlanmış olan ayakkabı koleksiyonlarınız hiç üretilmeden sanallaştırabiliriz. Koleksiyonlarınızı gerçekçi deri, kumaş,trims ve aksesuarlarla istediğiniz kadar renk ve varyantta tasarlatıp müşterilerinize sunabilirsiniz.

3D Dijital ayakkabılarınızı sanal online alışveriş platformlarına entegre ederek fiziksel üretimden önce satışa sunabilirsiniz.

3D tasarım aynı zamanda teknik dosyaları (tasarım, varyantlar, malzeme listesi (BOM), çalışma aralıkları, ön maliyet, vergiler, eko-tasarım, fabrika 4.0) düzenlemek için tüm verilerin oluşturulması anlamına gelir. RCS 3D kullanılarak tasarlanan 3D modeller, hem dahili hem de harici olarak tüm departmanlar arasındaki iletişimin ana araçları haline gelir.

RCS 3D, ürün geliştirmenizin omurgası olarak Ürün başlangıç ve geliştirme döngüsünü birkaç aydan yalnızca birkaç haftaya kısaltın.

RCS Scan Line (Tarama Çizgisi)

RCS 3D Kalıp ile çalışmak üzere tasarlanmış bir yazılımdır. Kullanımı çok kolay olan program, kullanıcıların bir ayakkabı modeli fotoğrafından, bir el çiziminden veya Photoshop © ™ veya eşdeğerinde oluşturulmuş bir görüntüden yeni bir kalıp oluşturmasına olanak tanır.​

RCS 3D Sketch

RCS 3D Sketch, tasarımcının çalışmasını tamamlamak için çeşitli donanım arayüzleriyle uyumludur: tablet ekranı (ör. Wacom Cintiq ©), PC, tablet (Microsoft Surface © TM) vb.

RCS Showcase

RCS Showcase, dijital 3D platformunuzu 3D modellerinizi sunmak için kullanılır.

RCS 2D Stampa Çıkarma​

RCS 2D, RCS 3D ile oluşturulan şablonu almanıza, 2D profil ve stampa düzenlemenize, stampanızı farklı uzunluk ve genişliklerde takımlamanıza imkan sağlar.

RCS SL

RCS 2D veya başka herhangi bir CAD yazılımı ile birlikte çalışan RCS SL, hammadde tüketiminizi hesaplamanızın yanı sıra metraj hesaplamaları yapmanızı sağlar.

RCS Last Grade (Kalıp Derecelendirme)

Otomatik derecelendirme özellikleri ile RCS Last Grade, 3D Kalıplarınızın mevcut tüm sınıflandırma kurallarına (Avrupa, Amerika, vb.) Göre derecelendirin. Tüm CN makineleri ile uyumludur.

RCS PDM

RCS DM kullanıma hazır olarak gelir, yani özelleştirme maliyeti yoktur. Geliştirme Merkezinizin programınızda yaptığı herhangi bir değişiklik gerçek zamanlı olarak yürürlüğe girer (tür, sayı, yüzey, bir odayla ilişkili malzeme, vb.) Back ofis (tasarım danışmanları) ile ön büro (satın alma, pazarlama, satış) arasında bağlantı kuran önemli bir araçtır. ERP / PLM IT araçlarınızdan her türlü teknik veri girişi gereksinimini ortadan kaldırır. Rapor üretimi (BOM Renkleri, Spesifikasyonlar, Kalıp Tanım raporu, Koleksiyon Kitabı, Kalıp Modelleri, Ön Maliyet raporu vb.) Tamamen otomatiktir.

RCS 3D Last (3D Kalıp) ​

RCS Last, 3 Boyutlu Ayakkabı Kalıbı yazılımdır. Optimum doğruluğu elde etmek için tüm değişiklikler 3D olarak yapılır. Topuk ve / veya parmak ucunu koordine etme, bot için özel derecelendirme, vb. Gibi farklı kurallar ve kısıtlamalar uygulayarak her tür derecelendirmeyi başarabilirsiniz. Piyasadaki tüm 3D Digitizer lar ile uyumludur. Tüm şekiller için kalıcı kesme dosyaları oluşturur.

RCS Kesim Çözümleri RCS Lumiere

RCS Lumière, parçaların deriye yerleştirilmesinden manuel, yarı otomatik veya otomatik modda son kesime kadar tüm kesim sürecini size götürür. Kalite alanı, gren çizgisi, desen noktası vb. Gibi gerekli tüm parametreler parmaklarınızın ucunda olacak. Kesiciniz güçlü bir kesim tablosuna sahip olacaktır. Parçalarınızı yerleştirirken gerçek zamanlı olarak güncellenir.

Romanscad yazılımı, 3D Ayakkabı ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi ve teklif için bizimle iletişime geçin.