Masterkey

Dünyayı Teknoloji ile Değiştiriyoruz.

Dünya Hızla Değişiyor.

Yeni ve gelişen teknolojiler, yaşadığımız dünyayı ve geleceğimizi şekillendiriyor.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren inovasyon ve değişimin gücüne inandık. Genç, dinamik ve profesyonel ekibimiz ile uçtan uca, katma değerli ve sürdürülebilir teknolojiler ile Dijital Dönüşüm hizmeti vermekteyiz.

Her sektörün dijital dönüşüm sürecinde farklı zorluklarla karşı karşıya olduğunu biliyoruz ve istediğiniz noktaya ulaşmanıza yardımcı olmak için özelleştirilmiş en iyi çözümleri sunuyoruz.
Entegre, güvenilir, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir teknolojik çözümlerle müşterilerimize yüksek değer sunmaya odaklanıyoruz. Başarımızı müşterilerimizin başarısı ile ölçüyoruz.

Masterkey bünyesindeki başlıca birimler;

Her biri kendi sektöründe lider uluslararası iş ortaklarımız ile global projeler ve işbirliktelikleri yapmaktayız.

MSTKY Studio | Metaverse Fashion House ile müşterilerimize Sanal Couture, 3D Moda Tasarım, Sanal 3D Defile gibi Meta Fashion alanlarında 3D tasarım hizmetleri sunuyoruz.
Kumaş Sanallaştırma ofisimiz Virtual Fabric Lab ile gerçek kumaş ve materyalleri dijitalleştiriyoruz.
Bünyemizde bulunan Virtual Fashion Academy (Sanal Moda Akademisi) ile sertifikalı CLO 3D Kurumsal ve Bireysel Eğitim hizmetleri vermekteyiz.

Masterkey; CLO 3D, Marvelous Designer, RomansCAD, Poly9, Swatchbook markalarının Türkiye Tek yetkili distribütörü ve yetkili satıcısıdır. Vizoo ve KeyShot markalarının Türkiye yetkili satıcısıdır.