Masterkey Virtual Fashion

İnovasyon ve Teknolojiyi birleştirerek müşterilerimiz için değer yaratıyor ve modanın geleceğini bugünden inşa ediyoruz!

Yenilikçi teknolojiler ve yapay zeka kullanımı ile Moda ve Tasarımı yeni boyuta taşıyoruz. CLO Teknolojisi ve En Yenilikçi Dijital Çözümler ile Modanın Geleceğine Öncülük Ediyoruz

Masterkey Virtual Fashion, dijital dönüşümü hızlandıran, entegre, katma değerli, sürdürülebilir ve çevre dostu teknolojik çözümler sunar.
CLO Virtual Fashion Inc. şirketinin Türkiye tek yetkili distribütörüyüz; CLO, Vizoo , Swatchbook, Romanscad ve Marvelous Designer markalarının ana distribütörü ve yetkili satıcısıyız. Vizoo Akredite Türkiye'deki ilk ve tek Kumaş & Materyal Dijitalleştirme Partneriyiz.
Sektörde lider konumumuz ürün ve hizmetlerimizin kalitesi ile sınırlı kalmayıp, dinamik, genç ve profesyonel bir ekip ile Moda, Hazır Giyim ve Tekstil endüstrilerindeki müşterilerimize özelleştirilmiş dijital çözümler sunarak dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.
Birimlerimiz arasında 3D Dijital Moda Tasarımı, Dijital Moda Stüdyosu, Kumaş Sanallaştırma (Dijitalleştirme) , Dijitalleşme AR-GE, Endüstriyel Dijital Dönüşüm ve Sanal Moda Akademisi yer almaktadır.