CLO

Dünyanın En Güçlü 3D Moda Tasarım Yazılımı

CLO Nedir?

CLO; Moda, Hazır Giyim ve Tekstil endüstrileri için en güçlü simülasyon motoru teknolojisine sahip, gerçeğe yakın dijital giysi görselleştirmesi oluşturan,sezgisel, son teknoloji yapay zeka destekli, dünyanın en çok tercih edilen Dijital Moda Tasarımı CAD yazılım programıdır.

CLO ile Gerçek-zamanlı Etkileşim

CLO’nun benzersiz arayüzü, kullanıcıların hem 2D Kalıp penceresini hem de 3D Simulasyon penceresini birbirine entegre olarak tek ekrandan kullanma imkanı sunar. Moda Tasarımcı ve Modelistin kolaylıkla kullanabildiği kullanıcı dostu arayüze sahiptir.

CLO-Set

Moda tasarımı varlıklarını paylaşmak ve yönetmek için en iyi platform olan CLO-Set ile tasarım iş akışınızı kolaylaştırın ve ekip işbirliğini geliştirin.

Tek bir merkezi dijital alanda erişilebilen 3D görselleştirmelerle tasarımcılar, teknik tasarımcılar, 3D modelleyiciler, satıcılar, kaynak bulma, tedarikçiler ve hatta toptan ve perakende sunumlar arasındaki boşluğu doldurun.

Neden CLO?​

Gerçek Zamanlı İlerleme

Ne kadar spesifik veya deneysel olurlarsa olsunlar, istediğiniz sayıda renk ve model varyasyonu anında görselleştirin.

Numune Teslim ve Onay Süresini Kısaltın​

Ortalama 1 ay olan gerçek numune teslim süresini 27 saate kadar kısaltır ve ortalama %15 olan gerçek numune onay süresini CLO ile ortalama %55 ve üzerine çıkartabilirsiniz.

CLO, 15 yılı aşkın araştırmasıyla, iş ortaklarına çok çeşitli tasarım yöntemleri ve teknolojik trendler hakkında veri sağlarken, giysilerin sanal simülasyonu yoluyla uçtan uca bir çözüm sunar.

CLO Sunum ve Satış

CLO’nun daha birçok özelliği hakkında bizden detaylı sunum ve bilgi talep edebilir, Şirketinizin Dijital Dönüşüm sürecine CLO’yu entegre edebilirsiniz.

CLO Kurumsal Sunum ve Lisans konusunda detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin.