Marvelous Designer

3D Çizgi / Animasyon Filmleri ve Oyunlarınız artık daha gerçekçi

Marvelous Designer Nedir?

Tüm dünyada oyun, 3d sinema filmi ve animasyon sektörlerinde büyük ilgi gören ve bu sektörlerin lider firmaları tarafından dinamik 3d kıyafetler yaratmak için kullanılan yeni nesil bir yazılımdır.

Hangi sektörlerde kullanılır?​

Marvelous Designer yazılımı, 3D film karakterlerinin kıyafetlerinden, dünyanın önde gelen bilgisayar ve konsol oyunlarında kullanılan karakterlerin kıyafetlerine kadar birçok sektörde kullanılmaktadır.

Marvelous Designer, CGI dünyasında kullanılan kumaş ve deri ihtiva eden her türlü tasarım objesinde, bu alandaki büyük bir yelpazede gerçekçi tasarım yapmanıza olanak sağlar.

Grafik Tasarım & Çizgi Film Animasyon

Marvelous Designer, piyasada var olan karakter tasarımı ve 3D Modelleme yazılımlarının hepsiyle uyumlu çalışır.

Marvelous Designer ile 3D Max ve Maya başta olmak üzere benzer birçok yazılımda üretmiş olduğunuz 3D modellere kumaş ve deri ile hayat verebilirsiniz. Diğer 3D yazılımlar ile etkileşimi ve çok yönlü uyumlu arayüzü sayesinde 3D karakterinizi gerçeğe bir adım daha yaklaştırabilirsiniz.

3D Sinema Filmi ve 3D Oyunlar

3D Sanal karakterlerinizin de bir kişiliği var! Marvelous Designer'da tasarlayacağınız kostümlerle 3D karakterinizin kişiliğini kıyafetlerine yansıtabilirsiniz. Dünyaca ünlü 3D filmlerde kullanılan realistik kıyafetler, ortamlardaki deri, kumaş kullanılan eşyalar ve aksesuarlar Marvelous Designer ile tasarlanmıştır.

Marvelous Designer hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.