Swatchbook

Kumaş ve Materyallerinizi Sanal Ortama Taşıyın, Paylaşın, Satın! veya
İhtiyacınız olan Kumaş ve Materyalleri Swatcbook'da bulun, Satın alın!

Swatchbook Nedir?​

Swatchbook, kumaş ve materyal tedarik ve yönetim bulut platformudur.(SaaS)

Materyal ve kumaşın kullanıldığı Giyim, Ayakkabı, Aksesuar, Mobilya Tekstili endüstrileri için sanal kumaş, materyal  oluşturma ve  uygulama sürecinde kişiye özel kullanıcı deneyimi sunar.

Swatchbook neyi çözer?

Endüstrideki yavaş ve manuel süreçler, tedarik zincirinde yaşanan iletişim kopukluk ve öngörülemeyen global kesintiler gibi zorluklar için uçtan uca tam çözüm sunar.

Gerçek Zamanlı Veri Analizi

Markalar gerçek zamanlı tüketici içgörülerini doğrudan tasarım süreciyle birleştirerek, ürünlerini tasarlar, satar ve sonra üretir.​

QR Kod Kolaylığı​

Fiziksel kütüphanenizi Qr kod yayınlama ve tarama özelliği ile kolayca sanallaştırın.​

Görüntüden Üretime​

Tasarımcılar materyallerin görüntüsünden aldığı görseli simule şekilde ürün üzerinden 3D ve AR olarak görüntülüyebilir ve akıllı etiketleyebilir. ​

Pazara Daha Hızlı Giriş​

Tedarikçiden tasarımcıya dijital malzeme geliştirme, sanal görselleştirme çözümleri ve malzeme doğrulama teknolojisini kullanır.​

3D e-ticaret

3D Ürünleriniz interaktif ürün ya da fotorealsitk render formatlarında e-ticaret platformlarında direct tüketiciye ulaşabilir.

Görsel Arama

Beğendiğiniz malzemenin resmini çekin. Yenilerini geliştirmek ve benzer görünebilecek materyalleri çıkarmak için akıllı öğrenme özelliği ile görsel arama yapın.

IOS Uygulaması

Basit arayüz ile 1 Dakikada IOS Navigasyonu Oluştur, Cep telefonu ve Tablet ile çalışıp sunum yapabilirsiniz.

1:1 View

Full screen view digital material matches with real scale of material

Sync (Uyumluluk)

Herhangi bir cihaz senkronizasyonunda iş istasyonunuza göz atın. Koleksiyonları eşitleme durum göstergesi dosya türü tercihleri çok markalı bildirimler.
CLO, Romanscad, Marvelous Designer, Photoshop, Illustrator, Rhino, Modo ile uyumludur. PDM / PLM / SAM ile iki yönlü entegrasyon vardır. Materyal koleksiyonlarından BOM (Ürün reçetesi) dosyası oluşturulabilir.

Kumaş ve Materyallerinizi sanallaştırmak için ve Swatchbook hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin.