3D Dijital Fashion- Sanal Defile

SS21 Collection TATAVLA Runway by Niyazi Erdoğan 15th Mercedes-Benz FashionWeek Istanbul

3D Kıyafet Görselleştirme

Tasarımlarınızı hayata geçirmek için fiziksel numune üretmenize gerek yok! Sketch ve kalıp tasarımları tamamlanmış olan koleksiyonlarınızı hiç üretilmeden sanallaştırabiliriz.

Sanal Defile

3D olarak size özel tasarladığımız benzersiz kıyafetlerinizi size özel hazırlanan podyum, ses, renk, ışık, kamera açısı, catwalk, sanal manken (avatar) gibi detaylarla sanal moda şovu hizmeti olarak talep edebilirsiniz.

Sınırsız Renk & Varyant

Koleksiyonlarınızı gerçekçi kumaş ve aksesuarlarla istediğiniz kadar renk ve varyantta tasarlatıp müşterilerinize sunabilirsiniz.

E-Ticaret Uyumluluk

3D Dijital ürünlerinizi sanal online alışveriş platformlarına entegre ederek fiziksel üretimden önce satışa sunabilirsiniz.

Size özel 4K video formatında hazırlanan dijital defilenizi Moda Showlarında, Koleksiyon, Kapsül Koleksiyon Tanıtımınızda veya Müşterilerinize dijital platformlarda sunabilirsiniz.

3D Moda Tasarım, Sanal Dijital Defile (Virtual Fashion Show) hizmeti alarak fiziksel numune üretim maliyetinden ve podyum, defile, manken, çekim, stüdyo, fotoğraf çekimi gibi prodüksiyon masraflarından kurtulabilirsiniz.

‘Arcade Nights’ Collaboration with Nick Dehadray & Jay Maude

3D Dijital Koleksiyon ve Sanal Defile hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.