KeyShot

Kusursuz Görseller İçin En İyi 3D Render Çözümü

KeyShot Nedir?

KeyShot, hızlı, doğru ve şaşırtıcı görseller oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeydir. Gerçek zamanlı bir 3D oluşturma iş akışına sahip olan sonuçlar anında görür ve o mükemmel çekimin yaratılması için gereken süreyi azaltır. Bilimsel olarak doğru malzeme ve çevre ön ayarlarından gelişmiş malzeme düzenleme ve animasyona kadar ürün görselleri veya satış ve pazarlama görüntüleri oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Hızlı ve Gerçekçi Görseller

KeyShot ile hızlıca ve gerçekçi görseller yaratmak artık çok kolay. Real-time (gerçek zamanlı) çalışma yapısıyla sonuçları anında görebilir, istediğiniz kusursuz pozu yakalama süresini kısaltabilirsiniz. Geniş ve gerçekçi materyal kütüphanesi sayesinde satış ve pazarlama için gerekli görsellerin hazırlanması ve katalogların oluşturulma süresi hiç bu kadar kısa olmamıştı.

Render Hızı

Bilgisayar işlemcinizin tüm çekirdekleri en verimli biçimde kullandığı için, standart bilgisayarlarda bile yüksek render performansı.

Kolay Arayüz

Minimal fakat tüm ayarlara erişebildiğiniz kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde çok kısa sürede programa adapte olacaksınız.

Plug-in

Diğer render çözümlerinin aksine, Keyshot’ı başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan, plug-in kullanmadan tek başına bağımsız olarak kullanabilirsiniz.

Gerçekçi Materyaller

İster hazır kütüphaneyi kullanın, ister kendi materyalinizi tanımlayın, her zaman en gerçekçi sonucu elde edeceksiniz.

KeyShot hakkında daha fazla bilgi ve teklif için bizimle iletişime geçin.