Adobe

Herkes için yaratacılık.

Adobe Creative Cloud nedir?

Creative Cloud; Tasarım, video, web, fotoğrafçılık, UX, UI, AR, sosyal medya ve daha fazlasına yönelik Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects, XD, Acrobat DC, Fresco, Lightroom, Dreamweaver vb. 20'den fazla masaüstü uygulaması, mobil uygulama ve hizmetten oluşan bir koleksiyondur.

Herkes için yaratacılık

Adobe Creative Cloud, yaratıcı ekiplerin yenilikler geliştirebilmesini sağlamak için size dünyanın en iyi uygulamalarını ve hizmetlerini sunar.

Yaratıcı araçlar ve topluluk entegre olarak bulunur.

Her Creative Cloud uygulaması, ekibinizle dilediğiniz yerden iş birliği yapmanıza yardımcı olacak güçlü araçlar ve hizmetler içerir. Yaratıcı öğeler her zaman parmaklarınızın ucunda olsun. Uygulamalarınızın daha etkili çalışmasını sağlamak için eklentiler ekleyin. Mükemmel fikirlerinizi dünyanın en büyük yaratıcı topluluğuyla paylaşın.

Paylaş, Keşfet ve Öğren.

Çalışmalarınızı sergileyin, becerilerinizi geliştirin, diğer profesyonellerle bağlantı kurun ve hayal gücünüzü besleyin. Creative Cloud üyeliğinizin bir parçası olan ücretsiz araçlar ve hizmetlerle her şeyi kolayca yapabilirsiniz.

Adobe Creative Cloud hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.